Seriály a filmy

15. července 2019 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno! Prosřeno!: Katka naservíruje knedlíky od její maminky

REPRÍZA Sympatická zdravotní sestřička a mladá maminka Kateřina (25) hosty přivítá v hezkém prostředí a uvaří dobrou večeři.

Mladá svobodná maminka Kateřina se představí jako šikovná a pozorná hostitelka a na její menu se hosté těší. Katka je zdravotní sestra a ke své profesi se chce po mateřské vrátit. Má hezký byt, ve kterém se hosté cítí pohodlně a příjemně, v dětském pokojíčku, který maminka ozdobila kresbami, ocení její kreativitu. Bude Kateřina stejně tvořivá i v kuchyni?

Druhá hostitelka nechce nic ponechat náhodě, proto si tatarák nechala umlít v řeznictví a dochutila ho sama – a prý dobře. Jana nemá ráda nic mastného, proto jí vadí topinky opečené na oleji. Vývar s domácími nudlemi ocení nejvíce Michal, který včera ještě asi oslavoval, že přežil svůj úvodní večer, takže mu polévka bodne. Někomu ale připadá vývar slabý a bohužel je prý i studený. Talíře přesto zůstanou prázdné…

Podívejte se, jak po sobě Aneta s Michalem pokukují:

Zapečená brambora s kuřecím masem v anglickém županu a fazolové lusky vypadají na talíři dobře a patrně i fajn chutnají. Recept na kuřecí roládu se zeleninou a sýrem je inspirativní – pekl se v jelením hřbetu a hostitelce se povedl. Kateřina se zatím nemá za co stydět a nakonec nejen Michal pochválí její sladkou tečku. Karamelovo-smetanový nepečený dort s pekanovými ořechy si hostitelka, aby dobře ztuhl, připravila už předchozí den, ale na kameru předvede krok za krokem celý recept, který prý chutná jako medovník. Výsledek poněkud dětské zábavy si hosté mohou odnést domů na památku a zarámovat, protože při pohledu na otisknuté dlaně si vždy vzpomenou na Katčin večer a svoji účast v pořadu Prostřeno!

Úkol týdne vytáhne Katka z mrazáku, podívejte se na videu:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.