Prostřeno!: Celý dům poslouchá na slovo! Takto vypadá moderní domácnost

Atraktivní fitness trenérka Martina (39), která to má ráda ostré, se z rušného Londýna přestěhovala s manželem do „chytrého“ domu na venkov.

V naklizeném a komfortním domě čtvrté hostitelky to vypadá jako z katalogu. Šatnu má Martina jako hollywoodská star a koupelna je luxusní. A co se úplně nové kuchyně týká, hostitelka si prý splnila sen mít pravou anglickou kuchyni, kde se jí bude určitě skvěle vařit. Je to možná jedna z nejhezčích kuchyní v historii pořadu Prostřeno!

Podívejte se na dům snů:

Martina přiznává, že českou kuchyni moc vařit neumí, nemá ani v oblibě těžká jídla, zato v Anglii si oblíbila pikantní jídla mezinárodní kuchyně. A něco z toho dá ochutnat i svým hostům.

Podívejte se, jak funguje inteligentní domácnost:

Martina si se vším poradí, dokonce i s úkolem týdne, což budou rozpeky, které zná ještě ze školní kuchyně. Podává je nadplán k polévce, jinak ale do svého brokolicovo-hráškového krému přidá klidně vývar z kostky. Krásně naservírovaný předkrm má nahoře máslovou krustičku, aby druhá paštika týdne nevyschla a dobře se mazala na opečené tousty. Thajské zelené curry je z kuřete, zeleniny, s rýží a omáčkou z kokosového mléka a pálivé zelené pasty. A hosté si pošmáknou…

Martina se v kuchyni umí otáčet:

Kdo vyhraje mini soutěže, které si energická hostitelka připravila pro své soupeře? A jak návštěvě zachutná typický anglický nedělní jablečný crumble zalitý pudinkem, který si hostitelka přivezla až z Londýna?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.