Prostřeno!: Drahuše obviní hostitelku z naservírování zkvašené polévky

Maminka na mateřské dovolené Petra (31) také vsadí na italskou kuchyni. Jenže s Drahuší to bude mít těžké…

Druhá v pořadí se k plotně postaví vdaná maminka na mateřské dovolené. Petra už o průběhu natáčení pořadu nějaké ty informace má, protože její manžel už v Prostřeno! vařil, výhru si však neodnesl. Jak se bude dařit jeho manželce? Dotáhne to tentokrát ona do vítězného konce? Nakročeno má, pohodová Petra vsadí na italskou kuchyni, kterou má sama moc ráda a umí ji připravit. To si ale jen myslí, protože po včerejším italském večeru u Drahomíry to lehké mít nebude. Vařit italské menu před důchodkyní, která se provdala za Itala? To by mohlo být hodně odvážné.

Podívejte se, jaký má Drahuše názor na polévku:

Česká rajčata ani další suroviny se Drahuši vůbec nelíbí a bude to dávat jasně a zejména hlasitě najevo. Skutečně na Petřině menu nenechá nit suchou… To se týká zejména hlavního chodu, na který přitom hostitelka soustředila hodně péče a energie. Pomocí strojku Petra připraví domácí těstoviny a boloňské ragú bude vařit v pomalém hrnci tak dlouho, jak se správně má. Jenže právě ten jí Drahuše znectí…

Večer bude protkán mnoha konflikty, podívejte se na videu:

Bude večeře završená vynikajícím dezertem „Lava cake s ovocným přelivem“ chutnat alespoň ostatním? Vystrašená hostitelka najde podporu, džentlmensky se jí zastane kolega Pepa. Dokáže Petru před výpady útočné důchodkyně ochránit? A kdo je tady vlastně taktik a ještě k tomu falešný? U ústeckého stolu se to hned v úterý pěkně zamotává.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.