Prostřeno!: Drahuše prokleje jednoho ze soutěžících

Řidič a podnikatel Josef (55) nevaří doma, ale prostírá v přírodě. Vyjde mu počasí a všem se líbí i jeho adrenalinová zábava.

Dvakrát rozvedený Pepa se postará o večírek v přírodě, který nebude rozhodně nudný. Začne akční zábavou, jízdou v terénním náklaďáku, kterého se zúčastní jako první natěšená Drahuše. Sice si při příchodu stěžovala na žaludeční potíže, ale drncání ve vodě a bahně se nezalekne. A pak se jde do Pepova bytu, to je ale spíš taková legrácka, především však důkaz toho, že Josef opravdu rekonstruuje nový byt a uvařit musí u kamarádky. Pepovo čtvrteční menu se všem líbí a těší se na něj.

Podívejte se, koho Drahuše prokleje:

Nastartují ho plněné žampiony s masovou směsí zalité brynzou, je to předkrm hrající všemožnými chutěmi, doplněný ještě bavorskou kobáskou. Hostům chutná. Do svého hovězího vývaru, který si už včera táhl několik hodin, kuchař zapomněl hodit domácí nudle, strávníci se musí spokojit s masovými nočky. Ani těch není v polévce tolik, kolik si Pepa přál, protože mu stávkoval půjčený mixér. Hlavní chod dámy zmate, pod „přírodní hovězí svíčkovou se šťouchaným bramborem v župánku“ tušily spíš klasickou svíčkovou omáčku, ale bude to steak s volským okem, prý výborný a udělaný tak akorát. Orient smetanová pochoutka je dobrý dezert, orientální jsou na něm sice jen ty oříšky a mandle, a stejně jako včera je nepečený a základ tvoří roztlučené sušenky s máslem.

Podívejte se, jak Roman obrátil:

Na začátku večeře Drahuše ani moc nemluví, to se ale změní po tom, kdy ji začne provokovat Roman. Ten z taktických důvodů včera mlčel, zato dnes si Drahuši vychutná. Hostitel asi není rád, že kolega nastolí tak vzrušenou atmosféru. Pohody je na chvíli konec, ale večeře v přírodě na sklonku krásného letního dne soutěžícím připadala přes všechny ty slovní přestřelky výborná. Pozorný hostitel ještě rozdal dárky, dokonce i Drahuši, která se sama s dárky neobtěžuje.

Podívejte se, co Drahuše udělala s dárky:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.