Prostřeno!: Honza je na svůj věk nebývale úspěšný

Úspěšný mladý makléř Honza (26) překvapí, bude to ale stačit na vítězství?

Jediný muž týdne má vlastní realitní kancelář a je dost atraktivní. Honza celý týden vykládá o tom, že nevaří. Ale u plotny v kuchyni moderního velkého libereckého bytu, kde žije s přítelkyní, Jan překvapí. Sbírku bot kuchařovy partnerky v šatně při šmejdění ocení Maruška, také milovnice bot. Mladý hostitel je nejen pohledný, ale také velmi galantní. Pro dámy má přichystané pěkné růže. Kolik bodů Honzovi přinese tahle milá pozornost?

Podívejte se, jak Honza bydlí:

Servírovaná jídla dobře vypadala, prostředí také zaujalo, ovšem v kuchyni by měl Jan přece jen ještě potrénovat. To si myslí nejen Jana, ale hlavně Maruška, které nejvíc vadilo, že některé věci z jídelníčku chyběly. Třeba avizovaná švestková omáčka u hlavního chodu s panenkou, nahradily ji chipsy z červené řepy, což byl Honzův úkol týdne, kaše byla trochu studená. Porce nebyly nijak velké, v předkrmové kachní paštice jsou místo višní v brandy brusinky, krémová česnečka chutná spíš jako bramboračka, sladkou tečkou je druhé tiramisu týdne – pro Janu bez kakaa a pro Marii bez rumu.

Podívejte se, co Honza prozradil o své práci:

„Výtky k hlavnímu chodu jsem měla, ale přece jen je to taktika, jsme v soutěži,“ přiznává na kameru Marie. Radce připadá Maruščina kritika přehnaná. Možná že nejvíce si na svém menu pochutnal hostitel, protože se nestihl najíst a měl strašný hlad. A co dámy ještě čeká? Zachrání večer Honzův šarm a karetní zábava?

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.