Prostřeno!: Kluci si o Michalovi myslí, že je podpantoflák

Bude mít malíř a lakýrník Michal (27) kde vařit? Vzala ho už partnerka na milost?

REPRÍZA Mladý živnostník od pondělka řešil rodinné drama. Hádka se starší přítelkyní, s níž vychovává děti, je už naštěstí minulostí a Michal může uvařit v klidu doma. Aby ne, vždyť sama partnerka ho do pořadu přihlásila… Dozvíme se, co hádce předcházelo a jak probíhalo udobřování. Vše je na dobré cestě a Michal se už může soustředit na své vaření. Michalovo menu překvapí, vsadí na ryby, které má rád. To se ale bohužel nedá říct o všech ostatních, navíc se na hlavní chod dlouho čeká.

Podívejte se, jak se kluci Michala opatrně ptají, jestli podpantoflák:

Příprava menu se poněkud zašmodrchá a hosty nijak neoslní nejen drahý candát, ale ani špenát či brokolicový krém, který je řídký a ani krémový moc není. A první „salámové dortíky“ nejsou nijak zvlášť salámové, zato milovníci česneku, kam se asi počítá i hostitel, si přijdou na své. Jako rychlovka pro návštěvy je to ale zajímavý recept. Zachrání situaci sladká tečka – domácí tvarohový krém s pečeným ovocem – nebo zábava? Michal své soupeře nechá malovat na zeď, protože jako lakýrník a malíř nemá určitě žádný problém, zeď opět úspěšně a rychle přetřít. Je ale možné, že si ty malůvky nechá jako vzpomínku na natáčení…

Bude se hodně čekat:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.