Prostřeno!: Květa se neudrží, neuvěříte, k čemu přirovná přílohu

Leona (24) se nejvíc bojí toho, že jí tatínek vynadá za nepořádek v kuchyni.

Druhý večer bude v režii pracující studentky. Ta bude vařit u svých rodičů v Jindřichově Hradci, a tak se nejvíc bojí toho, aby v kuchyni, která jí nepatří, neudělala nepořádek. Jejím největším koníčkem je vaření a cestování. Leona si myslí, že je nekonfliktní a přátelský člověk.

Podívejte se, jaká se stane Leoně pohroma:

V kuchyni ráda experimentuje. Vsadí na asijskou kuchyni. Tu má totiž ze všech nejraději. Podávat se bude trhané vepřové a další dobroty. Jenomže ne všechno se dokonale povede. Maso bude tuhé a bude toho víc na kritizování. Podaří se Leoně večer zachránit? Co se týká menu, jistě ne. Protože Květa během večeře začne vystrkovat růžky. Je Květa opravdu tak nekonfliktní a usměvavá, jak se snaží působit?

Podívejte se, co Květě připomene příloha:

Jako zábavu si Leona pro své hosty připraví fotokoutek který sama připravila, hosté se můžou vyfotit s různými rekvizitami a fotky si hned odnesou domů na památku. Ocení tento dárek hosté?

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.