Prostřeno!: Kyle vychovává sám pět dětí

Alchymista a likérník Kyle (50) pochází z Bostonu, ale zamiloval si Jeseníky, kde zůstal a ve velkém domě sám vychovává pět dětí.

Ve finále poslední večeři připraví originální hostitel, Američan Kyle, který pochází z Bostonu a v Česku žije od roku 1993. Profesí bylinkář a likérník má vlastní firmu, miluje hory, přírodu a klid. Je otcem pěti dětí. Když Kyle odjížděl na dobrovolnickou misi, asi netušil, jak dopadne. Partnerka ho opustila a na děti zůstal sám, ale na Moravě se mu zalíbilo. Kyle jakožto „táta máma“ se umí postarat o celou domácnost a vaření pro něj není žádný problém. I když ženská ruka by se v jeho velkém domě hodila a děti by mu prý hodnou přítelkyni ze srdce přály.

Kyle mluví o své rodině, podívejte se:

Kyle nachystá menu plné amerických i zahraničních pochoutek, které zahájí lososový tatarák. Co na všechny ty cizokrajné chody řekne například Priska? A co Adéla, které Priska osamělého a šikovného tatínka poněkud netaktně dohazuje? Kyle má rád pestrou kuchyni a zčásti se stará o to, aby nejedl moc „jedů“ a kalorií. Své mezinárodní menu zahájí lososovým tatarákem, ochuceným trochu jinak, než jsme zvyklí. Nevšední chuť má i jeho kuřecí citronová vaječná polévka z Řecka. Snad jeho mexický hlavní chod – tacos a burrito – nebude po papričkách tak pálivý, že by se Jana znovu zakuckala.

Podívejte se, jak Priska dohazuje:

Je tu ale jiná výtka – placky měly být radši teplé, jinak se ale způsob servírování hostům líbí. A jaký bude cheesecake s borůvkovou omáčkou a zmrzlinou? Bude originální americký dezert lepší od Američana, nebo ho upekl v pondělí lépe Karel? Co na to soupeři? Zapůsobí na ně prohlídka likérky a ochutnávka absintu? A co Adéla, nechala by se od Kylea pozvat na kafe? Dohazovačka Priska si myslí, že ti dva by se k sobě báječně hodili…

Jak skončí celý olomoucký týden? Kdo to vyhraje a kdo mu to bude přát? Zvítězí dobré jídlo, příjemná atmosféra, nebo taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Už máte novou kuchařku Prostřeno!? Prostřeno! slaví 10 let a kuchařka vydaná k tomuto jubileu je plná tipů pro amatérské kuchaře… Klikněte pro více informací.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.