Prostřeno!: Lukáš obsluhoval našeho prezidenta

Bývalý číšník Lukáš (30) na svoji profesi nezapomněl, jídla předkládá jako v nóbl restauraci a jeho zábava dámy pobaví.

Svalnatý fešák Lukáš dnes pracuje jako sekuriťák, ale má za sebou praxi číšníka v luxusních českokrumlovských restauracích. Sice neobsluhoval anglického krále, ale pochlubí se, že obsluhoval prezidenta Zemana, což dámy samozřejmě zaujme. Soupeřky si všimnou, že upravený a namakaný hostitel v sobě nezapře vyučeného číšníka, talíře umí nosit jako profík.

Lukáš povídá o tom, jak obsluhoval prezidenta:

Úterní menu je vyladěné, porce nazdobené. Ale ne vše se Lukášovi v kuchyni povede; třeba houstičky, na které v troubě zapomněl, ztvrdly na kámen, proto se budou podávat ty včerejší. Jinak ale předkrm s kachními prsíčky a švestkovou omáčkou vyjde hostiteli na jedničku, navíc vypadá velmi lákavě.

Podívejte se na Lukášovi kamenné houstičky:

O své kulajdě s liškami a zastřeným vejcem se Lukáš prý radil hned s několika kuchaři, i ztracená vejce si dobře natrénoval, jenže kulajda je taková rodinná polévka a každému chutná ta „jeho“ zažitá verze, tady to úplně na sto procent nevyšlo. A to platí i o dalších chodech: panenka s překvapením a domácími noky má slabinu právě v onom překvapení – krustičce z chleba a bylinek, ta skoro nikomu nechutná. Nijak zvlášť nedopadnou ani sladké sněhové nočky s vanilkovou omáčkou, které jsou sice zajímavé, pro někoho je ale dezert prostě propadák. Zato zábavou mladý muž zaboduje: legrační turnaj v tzv. beer pongu potěší i starší ročníky, které to také zvládnou.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.