Prostřeno!: Martin se měl na svůj večer lépe připravit

Pekař Martin (32) peče housky a při tom dělá všelijaké kousky.

V úterý se k plotně postaví společenský sympaťák Martin, který ale nevaří doma, nýbrž v novém domě u švagra. Partnerka se asi bojí, jak by to doma v kuchyni po Martinově „řádění“ vypadalo, to je prý její častá výtka k jeho spíš svátečnému vaření. Jistý si je hlavně v pečení, kterému se vyučený zámečník věnuje nějaký čas i profesionálně. Možná se měl ale Martin na svůj večer lépe připravit, protože na několik věcí zapomene a v cizí kuchyni dost improvizuje. Je tu prý podruhé i s cestou. Doma třeba nechá kytku na stůl, nepřečte si recept na předkrm, zapomene i video s ukázkou vlastního bydlení.

Podívejte se, jak Martin nestíhá:

Martin je dost zbrklý a co ho baví ještě víc než rekreační vaření, to je hip-hop a beat box. Chce se ukázat před kamerou a v rámci zábavy i něco předat svým soupeřům. K první bruschettě s domácí bagetkou upeče pečivo, lepší by ale bylo, kdyby si recept nastudoval a domácí pečivo obložil rajčatovou směsí a nepodával ji zvlášť, navíc bez vhodné lžičky. Irena, která má k jídlu nejvíc připomínek, se nad tím pozastaví, také ji nenadchne vývar s celestýnskými nudlemi, které nemá ráda. Včerejší hostitel Milan je ale za vývar rád, i když je dost sladký.

Irena si myslí, že hostitel podcenil přípravu, podívejte se na video:

Panenka na hlavní chod se hostiteli povedla, ale ani nejmladší Mirek si hlavní chod neužije beze zbytku, vadí mu převařené šťouchané brambory, které jsou spíš pyré než oblíbená příloha s cibulkou a slaninou. Něco tomu prostě chybí… A jak se Martinovi povedou poslední tvarohové řezy? Konec sladký, všechno sladké? Hostitel se hlavně těší na své vystoupení, kam chce angažovat i hosty. Kdo si také zkusí beat box?

Hostům vrtá hlavou, proč se Martin přihlásil:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.