Prostřeno!: Matyáš přizná, že nikdy nevařil

Benjamínek skupiny Matyáš (16) přizná, že nikdy nevařil a jako posluhu využije vlastní maminku.

Ve středu se k plotně v Protivíně postaví nejmladší z celé party, teprve 16letý student střední školy. Rád hraje počítačové hry, poslouchá hudbu a sleduje filmy. Jeho přihlášení do pořadu chtělo velkou dávku odvahy. I když původně přihlásil maminku, ta ho v tom ale nechala. Nebo ne tak úplně? Kdo se během natáčení mihne v jeho kuchyni a jak si doma s ostatními členy říkají?

Podívejte se, jak Matyáš připravuje svůj večer:

Matyáš se během přípravy jídel netají tím, že vůbec nevaří, a přitom si troufá se k plotně postavit. Menu připraví moderní – podávat se bude uzený losos, hovězí vývar, kachní steak a dezert ve skleničce. Na začátečníka dobré! Jenže jak podotknou ostatní stolovníci, poněkud jednoduché.

Podívejte se, co Matyáš prozradí o svých zkušenostech s vařením:

Jak kuchyňská premiéra nakonec dopadne? Pomáhat bude babička na telefonu a maminka osobně. Co bude potřeba, to okoukne. A bude muset uklidit všechno nádobí. Matyáš zatím vezme partu do Krokodýlí ZOO a získá tak díky zábavě cenné body.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.