Prostřeno!: Mladá maminka Natálie vaří už od dvanácti let

Pány překvapí, že Natálie (23) je už maminkou. Mladá hostitelka vsadí na moderní menu a bude se snažit o dobrou náladu

V naklizeném menším půdním bytě ve Vyškově se na své hosty těší servírka Natálie, dnes mladá maminka na mateřské dovolené. Přivítat čtyři chlapy, to chce odvahu, ale Natálie je zkušená hostitelka, prý vaří už od dvanácti let, doma ji k tomu vedli a to se jí dnes hodí. Pány v bytě zaujme Natálčino terárium s ještěry i dětský koutek pro její dcerušku. Menu uprostřed týdne je v mnohém dost podobné těm předchozím. Nejméně je vychválen předkrm a trochu suchý slaný koláč se sýrem by si někdo dal radši teplý. Pak už ale hostům chutná a třetí večeři chválí.

Podívejte se na video, kde Natálka mluví o své rodinné situaci:

Polévka je stejná jako v pondělí, jen bude dýňový krém tentokrát bez skořice, což uvítá Martin. Na hlavní chod je opět drůbeží roláda – nyní z kuřecích prsou. Roláda je díky slanině šťavnatější než ta Ondřejova krůtí a povedená bramborová kaše politá výpekem pánům také moc chutná.

Podívejte se, jaký neobvyklý olej Natálka použila:

Hlavní chod příjemně osvěží úkol týdne – bonusový salátek z polníčku s rajčátky, rukolou a balkánským sýrem. Palačinka s ovocem nepotěší Michala, který bedlivě sleduje, zda jídlo koresponduje s jeho nízkosacharidovou dietou. Ale nemusí se bát, dostane ji aspoň bez cukru… Z Michala se vyklubal náročný host, ještě se ukáže, zda je to taktika, nebo spíš jeho přirozenost. Nakládání utopenců pány moc nezaujme, jen Ondřej je z této užitečné kratochvíle, na jejímž výsledku si návštěva pochutná až doma, nadšený.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.