Prostřeno!: Monika bude podávat pravou indickou kuchyni

Monika (27) předvede, jak se vaří v Orientu. Uctí tím Jihočechy, nebo budou toužit po české klasice?

V pátek předvede, co u plotny dovede maminka na mateřské dovolené Monika. Do pořadu se přihlásila sama, protože ho pravidelně sleduje a má moc ráda vaření. Chtěla si sama na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je vařit pro tolik lidi v daném čase. Bydlí s rodinou v Hluboké nad Vltavou. S partnerem plánuje svatbu a všichni již od pondělí vědí, že s ohledem na partnerovo náboženství nejenže nejí hovězí, ale také nepije alkohol a navíc má na čele bindi (indickou tečku) a ne náhodou. Její partner je totiž Ind.

Podívejte se, jakou má Monika sbírku indického koření:

Doma vaří indickou kuchyni, kterou připraví také pro své hosty. Přesto vzpomíná na situaci, kdy se jí po českém jídle zastesklo: Při jejím tříměsíčním pobytu v Indii, kdy jedla pořád samé místní pokrmy, se jí zastesklo po české klasice. Zavolala do kuchyně a vysvětlovala, aby jí připravili obalovaný květák a brambory – toto jsou suroviny, které jsou tam běžně dostupné. Po dlouhém vysvětlování jí jídlo připravili, ale stejně tam dali indické koření a zase to chutnalo jako indické jídlo a ne jako české.

Podívejte se, koho nejvíc zaujme indické nádobí:

Zachutná hostům indická kuchyně? Těšit se na ni budou určitě. Ale zvládne ji Monika připravit? Kuchyně je to náročná a ne všechno se povede. A budou se rozdávat tečky na čelo? Jak celý týden dopadne? Vyhraje dobré jídlo, nebo zvítězí jiné pohnutky? A bude bavit její hosty zábava, kterou si připravila, Tedy výuka tance pod vedením lektorů? Sledujte Prostřeno! a dozvíte se to.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.