Prostřeno!: Na talíři se objeví srdce, žaludky a další vnitřnosti

Barbora (22) má jasno. Chtěla by vyhrát, a proto se k přípravě menu připraví sebevědomě. Ovšem bezúčelně.

Čtvrteční večer patří pracující studentce Barboře (22). Ta bydlí v Českých Budějovicích a ve volném čase ji baví sport, vaření a různé kulturní akce. Ráda tráví čas se svými přáteli. Do soutěže ji přihlásila kamarádka, která je přesvědčená, že Bára vaří výborně. Dokáže to také před kamerou?

Podívejte se, co všechno dala Bára do paštiky:

Hosty pozve do studentského bytu a připraví jim moderní menu. Jenomže jeho příprava nebude bez problémů... Kuře à la bažant bude nejdříve syrové a pak tuhé. Podaří se ho zachránit? Jak dopadnou další recepty a jak celý večer?

Podívejte se, jaké jsou ohlasy na česnekový krém:

Dokáže Barbora včas uvařit a ještě pobavit? Budou k hostitelce hosté shovívaví, nebo přehnaně kritičtí? A má její menu šanci na výhru? Co bude podávat? A bude jako zábava kvíz tím pravým, co hosté dokážou ocenit?

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.