Prostřeno!: Natálka zhubla především díky omezení cukrů a  díky pohybu

Finále má na svých útlých bedrech středoškolačka Natálie (17), ta se ale nemusí za nic stydět. Naopak – hostům se v jejím domě líbí…

V pátek se k plotně postaví benjamínek skupiny Natálie. Kdyby snad měl někdo pocit, že je mu dům, kde poslední hostitelka bydlí s rodiči, povědomý, nemýlí se, protože před rokem v pořadu vařila její maminka. Natálie vsadila na zdravý životní styl poté, co si uvědomila, že jí nezdravě a nárazově zkonzumuje opravdu hodně cukrů. Ve svém těle se necítila dobře, ale naštěstí vše včas změnila.

Poslechněte si Natálčin příběh s hubnutím:

Nyní se věnuje zdravé stravě a sportování. Něco ve své stravě omezila a vsadila hlavně na pohyb, který v jejím těle nastartoval ozdravný proces. Teprve sedmnáctiletá studentka střední školy ráda jezdí na koni, chodí běhat, baví ji pohyb v přírodě, kterou miluje, ale cvičí i v posilovně. Přestože není Natálka vzhledem k věku ještě příliš zkušená kuchařka, vaření už patří mezi její koníčky. Záleží jí na tom, aby jejím strávníkům chutnalo. A to se v pátek i stane, ohledně menu je poslední večeře asi tou „nejnormálnější“ ze všech.

Podívejte se, jak Natálka potěšila Nikol a Evu:

Zajímavá je první rýžová frittata, po předkrmu s italským šmrncem následuje cibulková polévka a hovězí maso s loupanými rajčaty a šťouchanými bramborami. Nikol a Eva dostanou od pozorné hostitelky místo hovězího maso sójové, ovšem ani to Eva normálně nevyhledává. Sváťa ocení sladkou tečku s čokoládou nazvanou „fitness mléčný řez“ a též „nejlepší zábavu týdne“, střelbu ze vzduchovky. Kdo se strefí do černého?

A jak celý speciální týden dopadne? Opravdu nikdo nepřibere? Vyhraje zdravé a chutné jídlo, nebo zvítězí jiné pohnutky? Dívejte se, protože napínavé to bude až do konce!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.