Prostřeno!: Pavlínka by bez internetu neuvařila snad ani čaj

Pavlína (22) si tento týden vytáhla černého Petra. V pondělí jí opuchl jazyk a včera prst. A co všechno vybouchne během její soutěžní večeře?

Mladá maminka bydlí v domě na předměstí Brna se svým přítelem a miminkem. Čtvrtá hostitelka tvrdí, že má ráda adrenalin, a toho si docela užije. Na to, co všechno se pokazí a jak dlouho se bude na jídlo čekat, je Pavlína ještě celkem v pohodě, Vlado by se už zhroutil… Čím ale naopak hostitelka překvapí pozitivně, to je skutečný beránek nasladko, kterého upeče v klasické formě. A je to její premiéra. Možná i to zdrží kuchařku, která by bez receptů v mobilu nedala ani ránu. Přestože Pavlínka říká, že vaří ráda a často, nezní to přesvědčivě.

Podívejte se, jak se Pavlína přišla hostů zeptat, jestli jsou lasagne už hotové:

Práci v kuchyni si neumí rozvrhnout, proto jí menu, kde jsou dvě jídla velikonoční a dvě italská, dá zabrat natolik, že musí zpřeházet pořadí chodů i zábavy. Nádivkové muffiny dostanou hosté po sektu rozlitém po stole (za to nemůže Pavlínka, ale Vašek, který se toho ujal) po jednom v silikonové formičce, pak se to ale zasekne na jednoduché polévce.

Podívejte se, jakým stylem Pavlína vaří:

Nastoupí tedy zábava – kreativní zdobení skleniček, poté jsou hosté ještě vyzváni ke krátké procházce a prohlídce unikátního domečku v exteriéru. Teprve chvíli po návratu dostanou „bílou velikonoční polévku“, kupodivu ani ne moc teplou a nedochucenou. Slánky jedou naplno i při hlavním chodu, na který se opět čeká – stále nedopečeným lasagním s boloňskou omáčkou proto předchází sladká tečka v podobě tiramisu. A to se ještě (stále se omlouvající) hostitelka soupeřů ptá, jestli má lasagne vůbec dobře dopéct. Fascinující…

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.