Prostřeno!: Podle Vaška Vydry je Marie Amy Winehouse, kdyby se dožila padesátky

Ohledně barevnosti je Marie (50) taková hanácká Carmen, podle Vaška Vydry je to Amy Winehouse, kdyby se zpěvačka dožila padesátky

Nepřehlédnutelná manželka, maminka a babička Marie sama o sobě tvrdí a její muž s tím souhlasí, že v první řadě je „ulítlá“ na pořádek. Uklízí neustále, ze země sbírá každé smítko nebo drobeček, prostě věčně (a dobrovolně) s hadrem v ruce. U ní doma to ale není běloskvoucí, nýbrž převládají spíše barvy pekelné: Černovlasá Marie miluje kombinaci červené a černé, sama chodí takto oblečená a svoji energii prý čerpá z červenočerných obrazů na stěně, a hlavně ze své sedačky ve stejném barevném provedení.

Menu bude trochu rébus, podívejte se na videu:

Maruška, která se živí přípravou studeného občerstvení, jistě nebude mít problém s předkrmem. Umotá a efektně naservíruje tortillové závitky s lososem, které také všem chutnají. Ale třetí hostitelka neovládá jen studenou kuchyni, je to i dobrá a zkušená kuchařka. Uprostřed týdne bude už podruhé zelňačka, v Mariině je hodně uzeného masa a hostům chutná, někteří jsou až nadšení. Včera byla pepřová omáčka k živáňské, bude i dnes k vepřové panence s pečenými bramborami, je tudíž možnost dalšího srovnání. Panenka je šťavnatá a Zdeňka si chvíli myslí, že i nedopečená. To se ale naštěstí brzy vysvětlí a hlavní chod má u hostů úspěch.

Podívejte se na ohlasy na hlavní chod:

A stejné je to i s „ananasovým pokušením hrk hrk“, tenhle piškot s krémem z ananasového kompotu a šlehačky se už v Prostřeno! nejednou vyráběl. Zdeňka, která nejí sladké, nejásá téměř nad žádným moučníkem, ale ostatním přijde k chuti. U pohostinné a společenské Marie se návštěvě líbí, i když úkol týdne je poněkud zmatený – místo hanácké speciality Maruška upeče bavorské šátečky

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.