Prostřeno!: Soutěžící se bojí hostitelky!

Důchodkyni Prisce (62) přibyla vnoučata a v Prostřeno! zkouší vyhrát už podruhé. Jenže hosty zaskočí zvláštními způsoby a možná se jí i trochu bojí.

Uprostřed týdne předvede, co u plotny dovede, bývalá servírka, dnes důchodkyně Priska. Na první dojem zaujme nezvyklé křestní jméno, Priska je ale maďarsky Irena. Druhá hostitelka žije až na polských hranicích ve Vidnavě, pětinásobná maminka a osminásobná babička soudí, že na výchovu je třeba přísnost a tvrdá ruka. Na své potomky je hrdá a asi byla úspěšná, dcery přijdou mamince pomoci, když potřebuje. Paní Priska se do pořadu přihlásila sama již podruhé a po letech si to chce vyzkoušet ještě jednou. Tentokrát doufá, že potká lepší partu lidí než minule. Jak se jí reparát podaří?

Podívejte se, jak chce Priska utajit svoji první účast:

Pro své hosty nachystá česnečku, prošpikuje vepřovou panenku a naplní kynuté borůvkové knedlíky. Priska je svérázná hostitelka – co na srdci, to na jazyku. Hosté budou jen koukat, protože na kritiku okamžitě reaguje. Někteří se dokonce budou hostitelky bát. Nálada u stolu je poněkud stísněná, Priska působí nabroušeně, jakmile někdo nedojídá. A zlobí se už u prvního chodu. Plácla se přes kapsu, koupila uzeného lososa, jenže předkrm podávaný na lístcích rukoly jen se zálivkou a opečenou bagetkou připadá soupeřům příliš jednoduchý.

Podívejte se, jak vypadala Priska zamlada:

Zato česnečka má říz a Priska si dala práci i s nápaditým servírováním, takže polévka má úspěch, jen Kyle se podivuje nad syrovým žloutkem v bujonu. Nikdo nemá zvláštní výhrady ani k hlavnímu chodu, což je špikovaná vepřová panenka, pečený brambor a grilovaná zelenina. Kyle, který si hlídá kalorie, považuje však špikování za zbytečné a také není takovým ctitelem panenky jako našinci.

Podívejte se, jak se Priska rozčiluje:

Domácí plněné borůvkové knedlíky jsou jako moučník moc syté, někomu by poslední porce stačila i na hlavní chod. Hostitelka překvapí klidnou a poučnou zábavou, když soupeře pozve do muzea ve Vidnavě.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Už máte novou kuchařku Prostřeno!? Prostřeno! slaví 10 let a kuchařka vydaná k tomuto jubileu je plná tipů pro amatérské kuchaře… Klikněte pro více informací.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.