Prostřeno!: Tomáš s Hankou budou mít romantiku

Život bez chlapa nebaví ani Marcelu (25), doma jí aspoň dělají společnost psi, kočka i morčata.

Profesně má ke gastronomii blízko čtvrtá hostitelka Marcela, která v práci peče pizzu a baví ji to tak, že prý u toho už zůstane. Je stejně mladá jako Karel, ale docela by se hodila k Tomášovi, protože má ráda zvířata, dokonce i menu mají podobné. I když hosté už netouží po knedlících ani české kuchyni, dostanou aspoň možnost srovnání ohledně vývaru i svíčkové, když obojí bylo už v úterý. Hostitelka pozve návštěvu do olomouckého bytu, kde žije rok.

Podívejte se na Marcelin medailonek:

Při vaření z ní leje pot, je vedro, a navíc se Marcelce pár věcí úplně nepovede. Tak třeba hned první „muffin se slaninou a cibulkou posypaný sýrem“, podávaný v papírovém košíčku, nejde z papíru ven a je docela mastný. Hosté trochu tápou, jak mají předkrm konzumovat. Vývar s domácími nudlemi se musí nakonec bez Marceliných nudlí obejít, protože kuchařka nudle, které se jí od včerejška slepily, vlije za stálého míchání do záchodové mísy a do polévky pak zavaří nudle koupené. Vývar z vepřových kostí je hodně zakalený a polévka není, řečeno s Karlem, „žádný gastronomický zážitek“. Na dochucení svíčkové omáčky, tentokrát s domácími knedlíky, je třeba chvíli počkat.

Podívejte se, jaký má Marcela problém s nudlemi:

Marcela proto poprosí Tomáše, aby vyvenčil jejího psa, přičemž ho pěkně prožene Hanka, která z toho má legraci. Svíčková je trochu kyselejší než v úterý, ale moc dobrá, maso se jen rozsýpá. Na hlavní chod dobře naváže exkurze do pivovaru s ochutnávkou piva, v tamním prostoru se také podává pořádný kus výborného moučníku a každý konečně obdrží i jednu sněhovou pusinku. Dostane srdíčko Karel, který se nesmělé Marcele docela líbí?

Podívejte se, jak Hanka Tomáše na procházce prožene:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.