Prostřeno!: Uvidíte, jak Renata vypadala, než zhubla

Telefonní operátorka Renata (49) změnila jídelníček a hodně zhubla. Večer to dieta sice nebude, ale baštu uvaří náramnou…

Mostecká rodačka žije v paneláku, je podruhé vdaná a s manželem je baví záhady a rybaření. V kuchyni o sobě už dvojnásobná babička prozradí, že je na vaření prý „doslova ujetá“. To by se jí mohlo hodit. Poslední roky vaří zdravě, ráda v kuchyni experimentuje, bude lepší než Jitka, u které i Renatě včera chutnalo?

Podívejte se, jak Renata vypadala, než zhubla:

K účasti třetí hostitelku vyprovokoval manžel, který ví, že je ctižádostivá a chce si dokázat, že na to má. Uprostřed týdne bude zvěřina. Kance střelil tatínek a maso prošlo veterinární kontrolou, ujistí Renata Jirku. Jitka se už moc těší na sladkou tečku, což je bezé roláda s borůvkovo-šlehačkovým krémem, neboť tuší, že to bude velká dobrota. Jenže – Renata roládu včas nezavinula, a proto ji musí udělat ještě jednou. Ještě že má doma tolik vajíček, jinak by byla nahraná.

Hosté se bojí svalovce v mase, podívejte se na video:

Menu není levné, jen předkrm obsahuje kuře, parmazán, na rustikální bulky je třeba hrubozrnná ječná mouka a čerstvý sýr cottage. Také je pracný, proto je Renata v časovém presu a hostům zatím nabídne šampus. Ještě si musí pohrát se sýrovými košíčky nebo dodělat zavářku do vývaru s játrovou rýží a dochutit omáčku ke kančímu hřbetu s karlovarskými knedlíky. Stihne to?

A jak zvládla shodit tolik kilo, zajímá Jitku, když při šmejdění viděla Renatiny fotky „před a po“. Téma o zdravé stravě zaujme i spolustolovníky a při jídle se rozvine živá konverzace. I když tahle večeře dietní právě není, dobrá ale je! Včetně polévky, kde je také kančí maso, a hlavního chodu, což je vlastně svíčková z divočáka. A protože se jde na střelnici k tatínkovi, ještě před zábavou bude dezert, který Renatě napodruhé vyšel na jedničku.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.