Prostřeno!: Válka mezi Nikolou a Ivanou vyhlášena

Nikola (27) je sice vrchní servírka, jenže své nervy a čas neukočíruje. A také Ivana najde (prý neexistující) vlas – to už je skoro vyhlášení války!

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, vrchní servírka Nikola. Ta by mohla mít coby hostitelka čtvrtý večer v kapse… jenomže Nikola má sice smělé plány, ale vůbec nestíhá. Večer se sype jako domeček z karet. Kritika na sebe nenechá dlouho čekat, což ničemu nepomůže a Nikola ztrácí nervy. A vypadá to, že se pečou oplátky. Vrátí jí včerejší hostitelka Ivana to, co sama předtím inkasovala?

Nikola prozradila, na koho se netěší:

Zábavu musejí hosté absolvovat sami. Jak to dopadne s jihočeským úkolem týdne? Nikola si nechala lososa na předkrmový tatarák vyudit v restauraci, někomu však chutnal spíš jako makrela, navíc byl prý rozemletý až moc najemno, pro Ivanu je to prostě „pomazánka, jakou mazala dětem do školy“. A pak ještě najde v jídle vlas nebo možná jen chlup z čivavy, což znamená vyhlášení války.

Podívejte se, jak Ivana našla chlup:

Klid u stolu rozhodně nebude. Po dýňové polévce s krutony čeká hosty špikovaná panenka s parmazánovou kaší, a právě příloha se ukáže jako největší problém hlavního chodu. Nikolina parmazánová kaše byla studená, lepivá a hrudkovitá, sýr se nedokázal dobře rozpustit a kaše byla prostě „kejda“.

Tarte tatin, tradiční obrácený koláč z Francie, je další sladkou tečkou, která by mohla hosty naladit k lepšímu bodování. Sama hostitelka je nadšená, jak se jí jablečný koláč povedl. A na konec se budou míchat drinky, s tím alkoholem to ale bude slabší, většina hostů totiž řídí…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.