Prostřeno!: Vegetariánka naservíruje kachnu

Nejmladší hostitelka, servírka Míša (20), má růžové vlasy a maso skoro nejí. Jak to, že podává kachní prsa?

Za Míšou se podíváme opět do Jihlavy, do bytu, kde žije se svým přítelem a psem. Normálně prý vládne v kuchyni její přítel, který vaří moc rád. Poslední menu s masem všechny překvapí, ale spíš příjemně. Pavel čekal něco podobného, protože Míša by prý jinak neměla šanci na vítězství, o které usiluje. Tiramisu, na které se hodně těší Petra, bude jiné než v pondělí: ve skleničkách, bez banánu, zato s lesním ovocem. Míša, na které leží celé finále, ale která normálně působí spíš jako pohodářka, vypadá při přípitku dost nervózně, ale odhodlaně.

Míša mluví o svém tunelu v uchu:

Petra, která na ty zdravé věci zase až tak moc není, si tatarák z červené řepy nedá. Komu bude předkrm z předvařené řepy chutnat? Jako tatarák to sice vypadá, ale ani pány to moc nezaujme. Jen Martina první chod pochválí. A jaká bude žampionová polévka? Chuťově je prý výborná, jen mohla být o něco hustší. Hlavní chod vypadá lákavě, kachní prsa s dobrou švestkovou omáčkou a šťouchačkami s cibulkou se jen rozpadají, ale protože je hostitelka pekla snad pět hodin, jsou velmi vysušená. Ochutná Míša svůj hlavní chod? I ona uzná, že to s dobou pečení přehnala, je ale spokojená se svou švestkovou omáčkou, ze které měla strach.

Míšu baví tetování, sama je docela potetovaná, to bude také součástí zábavy, asi nejlepší z celého týdne. Tetování na ovoce předchází poslední sladké tečce, dokonce dojde i na slaný úkol týdne se špenátem a balkánským sýrem!

Podívejte se, jak hosté tetují banán:

A jak celý týden na Vysočině nakonec dopadne? Kdo vyhraje? Žena, nebo muž? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.