Prostřeno!: Ze zakřiknuté Veroniky je úplně jiný člověk

Nejmladší hostitelka a nastávající maminka Veronika (19) překvapí svým příběhem, jídla umí dobře dochutit a nakonec hosty i pobaví.

Veronika je na začátku těhotenství, proto se bojí, aby se jí třeba neudělalo během večeře u někoho nevolno, doufá ve shovívavost kolegů. Ze všech zúčastněných působí nejvíc zakřiknutě, jak se projeví během vlastní večeře uprostřed týdne? Nová Ves, kde Veronika teprve měsíc bydlí, je nová i pro ni.

Veronika je čerstvě přestěhovaná:

Martin se domnívá, že benjamínek týdne bude nervózní a roztržitý. Zpočátku to tak vypadá. Nastávající otec kmitá nakupovat, Veronika nemůže najít tyčový mixér, kterým musí rozmixovat žampionový krém. A partner ho doveze od maminky… Ale vyplatí se.

Podívejte se, jak jde Veronice vaření:

Výborné žampionové polévce předchází zeleninový salát s kuřecím masem, taková celkem rychlovka a evergreen pořadu. Mladá hostitelka má ráda ryby a nebojí se je zařadit do svého jídelníčku. A hosté se na jejího pstruha na másle a zapečené brambory těší. Pstruh je vykostěný na filety, které Veronika namočila přes noc do citronu. Není ale ta porce moc malá? A jak si Veronika poradí s úkolem týdne? Na internetu si najde, jak připravit sladké hnětýnky. A překvapí i jinak: „Je z ní úplně jiná holka,“ diví se Martin, protože plachá Veronika povypráví svůj životní příběh, dokonce projeví i smysl pro humor.

Jedna věc hostům na dezertu vadí, podívejte se jaká:

Povede se jí i čokoládová pěna a nakonec může být se svým výkonem spokojená. Mají hosté srdce na pravém místě? Jak budou bodovat?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.