Seriály a filmy

7. listopadu 2016 19:52

Prostřeno! Regina hostům naservíruje sinicový krém! Vodu si musí přinést v barelech!

V pondělí u Krampolových překvapení hosté zjistili, s kým stráví týden u stolu. Některým mužům to mohlo být žinantní, protože je spojuje minulost – Iveta Bartošová. A ani v chatičce u Vyvolené Reginy (38) to nebude jiné.

Hostitelka Regina rozhodně nevaří ve standardním prostředí. Interiér chaty je podle hostů „ulítlej, speciální doupě“, jen Pavel Novotný je příjemně překvapen – měl totiž pocit, „že je to ještě větší pastouška“. V chatě na břehu Brněnské přehrady není zavedena pitná voda, Regina si ji nosí v barelech. Asi je to výborné na kondičku, ale vodou musí šetřit. A teď jí vyteče z mixéru polévka! Veganka Regina se rozhodla pro výrazně zelený „sinicový“ krém, mixér však dobře nezašroubuje. A bez tekoucí vody se blbě uklízí. Co dostanou hosté, jak Regina polévku zachrání? Ještě že to návštěva nevidí…

Uvidíte už v úterý 8. listopadu v 17.50. Sledujte Prostřeno! SPECIÁL od pondělí do soboty, je na co se dívat!

Pohroma se sinicovým krémem!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.