Seriály a filmy

7. listopadu 2016 19:52

Prostřeno! Regina hostům naservíruje sinicový krém! Vodu si musí přinést v barelech!

V pondělí u Krampolových překvapení hosté zjistili, s kým stráví týden u stolu. Některým mužům to mohlo být žinantní, protože je spojuje minulost – Iveta Bartošová. A ani v chatičce u Vyvolené Reginy (38) to nebude jiné.

Hostitelka Regina rozhodně nevaří ve standardním prostředí. Interiér chaty je podle hostů „ulítlej, speciální doupě“, jen Pavel Novotný je příjemně překvapen – měl totiž pocit, „že je to ještě větší pastouška“. V chatě na břehu Brněnské přehrady není zavedena pitná voda, Regina si ji nosí v barelech. Asi je to výborné na kondičku, ale vodou musí šetřit. A teď jí vyteče z mixéru polévka! Veganka Regina se rozhodla pro výrazně zelený „sinicový“ krém, mixér však dobře nezašroubuje. A bez tekoucí vody se blbě uklízí. Co dostanou hosté, jak Regina polévku zachrání? Ještě že to návštěva nevidí…

Uvidíte už v úterý 8. listopadu v 17.50. Sledujte Prostřeno! SPECIÁL od pondělí do soboty, je na co se dívat!

Pohroma se sinicovým krémem!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.