Seriály a filmy

28. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Roman sází na exotiku! Připraví v Prostřeno! pštrosa

Roman z Prostřeno! se rozhodne svým hostům připravit netradiční pochoutku. Bude jeho hostům pštrosí maso chutnat? A co Roman, pochutná si? Svěří se, že pštrosa vaří poprvé...

Čtvrteční hostitel začne panákem na kuráž. A tvrdí, že jen dodržuje pitný režim. Zvládne s hladinkou uvařit?

Roman si dá panáka na kuráž, podívejte se:

Hosté Romana se dočkají exotiky. Pštrosa. Kterého ale chystá poprvé. Jak bude ostatním chutnat? A k čemu to připodobní? Páchne pštrosí maso, nebo ne? A k exotickému masu šípkovou omáčku? Koho to napadlo?

Bude hostům chutnat pštros? Podívejte se:

Řidič autobusu Roman vaří rád a často. Nemá přítelkyni ani děti. Do pořadu se přihlásil sám, aby si vyzkoušel, jaké to je. Svou účast bere jako výzvu. Pokud by vyhrál, tak by si splnil sen a jel by na cestu do Ameriky. Jako zábavu si pro své hosty připraví promítání fotografií z cest a bude jim k tomu říkat, co kde zažil. Proč si vybral své menu, neví. Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři. Co se o hostiteli dozvíme a kdo mu bude závidět jeho sbírku?

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.