Prostřeno! Romana zmatkuje a večeři podává pozpátku!

Špionážní letadlo - Prostřeno!

Romana (45) své hosty pozve na zahradu půjčeného domu, kde nad hlavou rachotí letadla.

Zato ve čtvrtek se hostitelce moc dařit nebude. Slovenka Romana vzhledem ke své složité životní situaci večeři připravuje ve vypůjčeném domě od kamarádky. Momentálně řeší bydlení, je sama s dcerou, která zůstala na Slovensku, a na výhře jí tak hodně záleží. Bohužel, úměrně tomu je hodně nervózní. Dokonce tak, že zmatkuje a nestíhá, proto musí pozměnit pořadí svého menu. Aby se hosté netrápili hlady, podává večeři pozpátku. Jako první dostane překvapená návštěva dezert, který je nepečený a nic moc. Tento týden se už určitě podávaly lepší moučníky! Soupeři dostanou piškoty se zakysanou smetanou a banány.

Romany příběh

Celkem obyčejný je i předkrm se slovenskou vánoční klobáskovo-česnekovou pomazánkou na neopečené bagetě, i když původně byl v menu slíbený toust. Hlavní chod dá vyučené kuchařce Romaně nejvíc zabrat především kvůli knedlíkům. Kynuté těsto jí ve škole prý nikdy moc nešlo a taky už vyšla ze cviku. Nakonec si knedlíky museli dodělat sami hosté a Romaně ukázali, jak na to. Prostě propadák… Hostitelka si ale najde čas aspoň na to, aby večeři servírovala ve slušivém kroji, spíš rakouském než slovenském. Zvláštní… jako celá Romana. A Ondřej jí rovnou řekne, že mu bůček s červeným zelím a s knedlíky stejně nechutná. To Romanu dorazí a vypadá ještě smutnější než normálně. Stihne v tomhle presu uspořádat ještě nějakou zábavu a udělat úkol týdne?

Komplikace s těstem

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Romaně bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek