Seriálová hvězda Zdeněk Godla bude v Prostřeno!

Pán prstenů Oliver (43) se nezdá, ale vyzná se. Vsadí také na návštěvu Franty z Mostu

Na obrovi Oliverovi z Mostu je vidět, že jídlo miluje. Nepřehlédnutelný hostitel nosí spoustu prstenů, ale při vaření si je naštěstí sundá. Oliver nebude vařit doma, kde má jen málo místa, ale hosty přivítá v nazdobeném bytě u sestřenice. A je tu prý jako doma. Ostatně těch domovů má ještě víc, chvíli bydlí u přítelkyně v Chomutově, chvíli u sebe doma. Mají spolu malou dcerušku, která je teď pro Olivera vším, hosté proto nechápou, proč stavební dělník a příležitostný tatér není s vlastní rodinou stále. Oliver je zručný kreslíř a také šikovný kuchař, ovšem kalorie nepočítá. „Když sníh, tak šlehat jenom ručně,“ říkala mu babička, a tak se do toho pustí odvážně i s metlou. Jak si poradí s pizzou, kterou peče poprvé?

Podívejte se na Zdeňka Godlu v Prostřeno!:

Hosté si pochvalují první slané palačinky se špenátem, plněné sýrem a slaninou, navíc obalené v trojobalu. Zaujme i uzená fazolová polévka se slaninou, zde prý mohl kuchař trochu přidat na chuti, ubrat naopak klidně mohl u hlavního chodu. Dva druhy masa se slovenskými haluškami s brynzou, smetanou a sýrem by se třeba pro Markétu klidně obešly bez trochu vysušeného masa, Romanovi by zase v jídle klidně stačila jen brynza. Ale domácí halušky přesto bodují…

Podívejte se, jak to jde Oliverovi v kuchyni:

Jako zábava nepřekvapí Oliverovo oblíbené tetování, velké překvapení přijde až v závěru: dorazí host, Oliverův kamarád Franta ze seriálu Most. Znají ho všichni ze severu Čech? Má Oliver megalomanskou náturu, jak si myslí Roman? Chce být středem pozornosti, chce zvítězit a chce být všude vidět? I když včera pařil v Severce, hostitel je se svým výkonem spokojený a byt nechává na úklid sestřenici, protože má prý báječnou rodinu. Co ještě o sobě Oliver prozradí?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Podívejte se na fotogalerii:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.