Seriály a filmy

4. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

U Evy z Prostřeno! bude přituhovat. Slovní přestřelky budou kořenit menu plné exotických názvů

Eva z Prostřeno! připraví menu z jídel, které zná z cest – ocení její hosté tuto volbu? Každopádně to u stolu bude vřít. Hosté si nebudou brát servítky.

Ve středu bude v kuchyni čarovat Eva. Nejprve bude klamat názvy pokrmů, pak předvede cizokrajné chutě. Kdo odhalí, co se skrývá pod názvem Pasteis de nata?

Co je to Pasteis de nata? Podívejte se:

Petr se projevuje jako rýpal. Cibule je v Evině předkrmu moc nahrubo nakrájená atd… Ovšem Mirek má jasno. Petr neumí nic a jde tvrdě po výhře. Zkrátka začíná nad prostřenými stoly přituhovat…

U stolu začíná být dusno. Podívejte se:

Marketingová manažerka Eva považuje Prostřeno! za své guilty pleasure. Ráda by si vyzkoušela, jaké to je vařit před televizní kamerou. Několik let jí kamarádi vyhrožovali, že ji přihlásí, ale neudělali to, a tak se k tomu odhodlala sama. Pokud by vyhrála, tak by nejraději odletěla na dva týdny na La Graciosa, kde by žila ve stanu a ráno by se koupala v oceánu. Vždy byla hrdá na to, jak umí filetovat ryby, ovšem až do listopadu, kdy jí pozdní večerní filetování vysloužilo pět stehů na jednom prstu. Asi i proto ryby na talíři nebudou. Koho bude její večer bavit? Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.