Seriály a filmy

3. března 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

V cizím bytě a s nepovedým vejcem Benedikt. Úkoly v PROSTŘENO! jsou zrádné

Ve Středočeském kraji se budou denně jako úkol týdne podávat vajíčka – dvakrát vejce Benedikt nebo například vejce nakládaná nakyselo. A kyselá bude ke konci také nálada jediného muže týdne, Michala.

Úterý: Tereza (25) nebude hostit ve svém bytě a ne všem se to bude líbit

V úterý se k plotně postavila mladá účetní Tereza. Ta vsadila na italské menu, se kterým si celkem poradila. Co ji ovšem zaskočilo, byl úkol týdne. Vejce Benedikt v jejím podání nevypadala zrovna vábně. Hosté byli zvědaví na špenátovou roládku plněnou uzeným lososem a všichni s napětím očekávali, jak si Štěpánka, která nemá ráda rajčata, poradí s rajským krémem. Druhý večer se u stolu už jen nechválilo a zaznívala i kritika. Tereza se snažila zachovat klid, ale hosté jí doslova koukali pod ruce, což jí moc nepřidalo. Nakonec byla mladá hostitelka ráda, že večer zdárně přežila. Tedy až na vajíčkový úkol týdne.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.