V Prostřeno! bude kadeřnická show

Kristýna (25) je na mateřské, ale přesto pracuje. Manžel si myslí, že je nejlepší kuchařka na světě, bude alespoň nejlepší kuchařkou tohoto týdne?

Kristýna je na mateřské dovolené. Předtím pracovala jako kadeřnice – s manželem mají společně kadeřnictví v Plzni. S manželem Martinem má dceru Marilyn (10 měsíců) a syna Williama (4 roky). V novém domě bydlí teprve tři měsíce. I když je Kristýna na mateřské, tak si občas odběhne do kadeřnictví za svými klienty, kde se odreaguje, a děti mezitím pohlídá babička. Sama o sobě tvrdí, že je optimistická, komunikativní, energická, veselá a má vždy ráda svůj názor. Do pořadu ji přihlásil její manžel, protože si o ní myslí, že je dobrá kuchařka.

Podívejte se, jak Kristýna připravuje hovězí carpaccio:

Kristýna se těší, že zjistí, jak probíhá celé natáčení, a doufá, že si užije zábavu a dozví se něco nového. Nemůže se dočkat seznámení s novými lidmi a odběhnutí od rodinného stereotypu. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do domu. Zatím nemají hotovou terasu a zahradu. Případně by jela s rodinou na dovolenou. Mezi Kristýniny koníčky patří hudba, divadlo, muzikály a zpěv. S manželem oba rádi zpívají a chodí na karaoke. Mezi její koníčky patří i jejich děti, se kterými tráví nejvíc času.

Podívejte se, kdo si bude doslazovat polévku:

Menu sestavila takové, aby bylo rychlé a snadné na přípravu. Odhalí tuto taktiku spolusoutěžící? A jak ji ohodnotí? Zaujme hovězí carpaccio s bagetkou, tomatová polévka s parmazánem nebo lososový steak? Zábava potěší především ženy. Kadeřnická show je to, co chtějí vidět. Jak jí ale nakonec ohodnotí?

Podívejte se na kadeřnickou show:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.