V Prostřeno! se bude řešit jojo efekt

Nezaměstnaná Lucie (28) vaří v Prostřeno! díky kamarádovi, který usoudil, že je bohyně z kuchyně. Budou to tak vidět i její soupeři?

Lucie žije v malém bytě v Novém Městě na Moravě a pohyb i zdravá strava ji baví. Sice občas zhřeší českou klasikou, rychle se ale vždy vrátí k jídelníčku, který pečlivě dodržuje a po kterém jí je dobře.

Podívejte se, jaké mají hosté od dnešního večera očekávání:

Nebezpečné hubnutí: Co v žádném případě nedělat, když chcete shodit?

Ráda vaří už od dětství, kdy byla pomocnicí své babičky, která ji naučila nejrůznější fígle. I proto vsadí na odlehčené české menu a de facto tak splní úkol týdne ještě před tím, než zjistí, co jím je.

Podívejte se, jaké mají soutěžící zkušenosti s jojo efektem:

Hlavní ingrediencí jejího stravování je zelenina, ovšem je jí jasné, že s takovým menu by neuspěla. Proto sáhne po jiném. Jednoduchém, čistém, zdravém. Ovšem bude to stačit na výhru? A jak naladěni jsou její spolubojovníci? Sledujte už v pátek!

5 důvodů, proč po dietě pravidelně přichází jojo efekt

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.