Chcete maso rare nebo well done? V Prostřeno! máte smůlu

Studentka Denisa, která bude hostit ve středečním Prostřeno!, se důkladně připraví. Jen aby ji nakonec nestál body elektrický gril, který připraví každý kus masa stejně. Dívejte se na Primu od 18 hodin!

S rizikem, že ji to bude stát pár bodíků, pozve vysokoškolačka Denisa hosty do otcova bytu – u ní v garsonce není k hnutí a chybí tam i trouba.

Začátek středeční hostiny je spíš jednoduchý, ale večírek postupně graduje a dezert vyvolá záchvaty smíchu. Slíbená sýrová variace je variací jedinou a zeleninový krém je oblíbená rodinná polévka, která nezklame. Denisa spoléhá na hlavní chod a všeobecně oblíbenou vepřovou panenku, kterou pilně trénovala a naložila si ji už dva dny předem.

Proč už ale na panenku nemá chuť? Poněkud se jí přejedla. Pro nový kontaktní gril, který chtěla s rodinou vyzkoušet, si domů nakoupili asi pět kilo masa, aby byl výsledek dokonalý. A možná i bude…

Proč Denisa nebude připravovat pro každého maso dle vlastního přání?

A proč vzbudí závěrečná barevná dobrota výbuch smíchu? Protože je sice dobrá, ale barevná vážně není! Skoro černobílá… To akční zábava – ukázka bojového umění – bude podstatně barvitější!

A kdo je podle soutěžících největší hráč?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.