Proč jsou v Prostřeno! na štíru s důvěrou?

Úterní hostitelka učitelka Adina (28) vaření doslova miluje a prokáže i organizační a pěvecký talent. Jen jestli její sebevědomé menu ostatní uspokojí. Dívejte se od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Mladá maminka na mateřské dovolené působí křehce, energicky i vesele a je jasné, že dlouhovlasá bruneta Adina bude silná soupeřka.

Navíc ji moderní gastronomie zajímá a podle toho vypadá i její menu, na němž soupeře zaskočí slovo batáty. Ale i nevšední polévkový krém ze sladkých brambor je chutný, vlastně připomíná dýňovou polévku.

Kreativní Adina k vaření přistupuje s fantazií, takže svoji paštiku ozvláštní máslovým přelivem, pečené kachní stehýnko chutí hrušek a bílého vína a „zimní cheesecake“, který vzbudí hodně otázek, vůněmi skořice, vanilky a jablek. Kdo se zatím jeví jako větší taktik? Adina, nebo Martin? Hostitelka nepodcení ani zábavu. Rozjede to s ukulele a pochlubí se pěkným hlasem a hudebním talentem.

Proč bude hostitelka trochu rozpačitá?

A komu nebude chutnat její úprava zelí?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.