Seriály a filmy

23. srpna 2016 19:00

David Jarmilku skoro vyhodí od stolu! Nesnese žádnou kritiku!

David (27), který sám moc rád kritizuje, má problémy s kritikou. A Jarmilu skoro vyhodí od stolu.

Dnes se podíváme do Jirkova za Davidem. Kateřina se mu chystá oplatit včerejší kritiku. Dostane k tomu dost „střeliva“? David s „oplátkami“ počítá, ale když mu Kateřina hned při přípitku vmete, že se mu klepou ruce, moc mu to nepomůže. Je už tak dost nervózní, možná i strojený… Kdo očekával, že uvaří něco z romské kuchyně, bude zklamán. Davidovo bydlení soupeře příjemně překvapí, ale s jídlem už to taková sláva nebude. Předkrm – těstovinový salát – je přijat vlídně, i když Katka ho nechá.

Znala se Katka s Karlem už před soutěží?

David, který se sám normálně u stolu hodně vyptává a kritizuje, kritiku moc nesnese a otázky na ingredience a způsob přípravy jídla mu jsou nepříjemné. Polévka od jeho tety není tak dobrá, jak asi doufal, i když on si za receptem z mletého masa stojí, jen by ale potřeboval více chuťově i surovinově dotáhnout. Stejně je na tom pečeně na víně, hlávkové zelí a bramborový knedlík. „Nejsou ty knedlíky z pytlíku?“ zajímá Jarmilu. To si ale dala, protože knedlíky David umí. Zábava s héliem by mohla být stejná jako včera, kdyby k ní ovšem vůbec došlo… David bombu neotevřel a hosté se museli spokojit s improvizací. A co dezert? Ten byl možná dobrý, ale harlekýn to prostě nebyl. Jarmila má další minus a Kateřina Davidovi taky nic nedaruje… Hostitel se nakonec zlobí na všechny, protože má pocit, že se proti němu všichni spikli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.