Do Prostřeno! přijde jednovaječné dvojče místo Vlasty. Poznají to ostatní?

Poznají ostatní soutěžící, že se Vlasta vyměnila se svým dvojčetem? Podívejte se už teď na bonusové materiály a sledujte celou epizodu Prostřeno! ve čtvrtek od 18 hodin na Primě.

Čtvrteční hostitelka Martina (36) připraví pokrmy z netradičních surovin, ať už to bude použití kaki na předkrm, holoubat na polévku či naložení masa do kávové marinády.

Večer bude zajímavý ještě tím, že místo Vlasty usedne ke stolu s ostatními její jednovaječné dvojče Lucka, a přestože ostatní budou vnímat určitou změnu ve vzhledu, nejvíce bude pochybovat asi jen Míša. Ta bude mít na Lucku zvídavé otázky, až ji nakonec donutí k přiznání, že skutečně není Vlastička, protože ta musela být hospitalizovaná v nemocnici.

Podívejte se, jak se Lucka hned na začátku málem prozradila:

A proč nakonec nemohla skutečná Vlasta dorazit:

Míša ji ale nakonec odhalila:

Hostitelce Martině se po jejím přiznání uleví, protože se jí „Vlasta“ celý večer zdála málomluvná a tak nějak přísná, v domnění, že se jedná o Vlastu, se už Martina chystala, jak jí vše v pátek, kdy má Vlasta vařit, vrátí: „Já jí pak dám 1 bod!“

Nicméně od svých hostů neuslyší Martina takovou chválu, jak si představovala – její pokrmy na ně budou příliš chuťově překombinované, a to až tak, že podle některých ve finále nebudou mít jídla chuť žádnou… Ananasový dezert jako tečka za celým nevšedním menu zachutná Silvě, například Míše ale moc ne.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.