Seriály a filmy

3. srpna 2016 19:00

Hosté neznají ratatouille a ani kuchařka ho neumí připravit!

REPRÍZA Zuzana (22) má trochu prořízlou pusu a u stolu zkusí rozmluvit sparťana Petra. Možná by se ale radši měla soustředit na své vaření. Jak se jí nakonec zadaří, to se podívejte ve čtvrtek od 17.50 na Primě v Prostřeno!

Ve čtvrtek se vypravíme do Jihlavy za mladou a sebevědomou maminkou Zuzanou. Všichni s povděkem kvitují první nápaditý úkol týdne – jednohubky se salámem Vysočina v podobě usměvavého ježka, symbolu města.

Zuzka ráda vaří a dost kritizuje, jaký podá v kuchyni výkon? Předkrm má stejný jako soupeřka a vrstevnice Klára, bude tudíž srovnání – její paštika je snad až moc jemná. Po Standově česnečce se na stole ocitne cibulačka, která je bohužel jen vlahá, a na hlavní chod se hosté načekají.

Když se jdou podívat do kuchyně, kde to vázne, nervózní kuchařka je drsně vykáže za dveře. Už takhle bez kibiců má co dělat… Bude panenka se slaninou a šťouchanými brambory stát za to čekání? Zklamáním je zeleninová příloha ratatouille, které soupeřům připadá spíš jako rozvařené lečo.

Co říkají hosté na hlavní chod?

Jen talíř největšího jedlíka Lukáše zeje prázdnotou, a jelikož nemá rád zeleninu, bere to jako poctu kuchařce. U stolu se rozvine poněkud konfrontační hovor o fotbale a fandění a po něm přijde zábava s heliem, která všechny tradičně rozesměje. Až na Petra, který se asi stydí, a radši by si šel zakopat…

Sparta vs Slavia

Nakonec se hostitelka bezelstně přizná, že se jí čokoládový dort nepovedl, není až zbytečně upřímná? Nikdo by to nepoznal… Moučník připomíná brownies a domácí zmrzlina se Zuzce povedla.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.