Ivana z Prostřeno! řekne každému od plic, co si o něm myslí

Poslední večer tohoto týdne se ponese v trochu nezvyklém duchu. Posuďte sami podle bonusů i v pátek v celé epizodě, kterou vysílá Prima od 18 hodin.

Všichni se moc těšili na poslední večeři. Podává ji benjamínek Erik, kterého ostatní podezřívají z toho, že mu maminka pomáhá.

Lukáš přijde převlečený jako Erikova těhotná manželka Květa a bude na hostitele dorážet:

K tanci nikdo Erika ale nedonutí, i tak se mladý hostitel pořádně zapotí. Co u stolu chybět nebude, je legrace. Jenže ji nebude dělat hostitel, kterého vše mírně rozhodí, ale hosté sami. Bude to někomu vadit? Je to ale večeře poslední... Jak dopadne? Jak se ostatní vyrovnají s Ivaninou dost drsnou kritikou každého z nich? Podívejte se:

A kdo tedy vlastně vyhraje?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.