Jediný muž v Prostřeno! udělá dámám masážní salon

Ačkoliv Lukáš (33) bude vařit v garáži, dámám se u něj bude nakonec docela líbit. Dívejte se ve středu od 18 hodin na Prostřeno!

Na úvod středečního večera si Lukáš připraví na dámy takový malý vtip, a to když je od dveří, které vedou do bytu jeho rodičů, pošle jeho syn do garáže.

A tam se skutečně večeře podává, Lukáš má suterénní byt, do kterého se jde právě garáží! Lukáš se bude muset vypořádat s úkolem týdne – musí sehnat mungo fazolky, a tak obejde několik obchodů, až je skutečně sežene! A zařadí je do salátu k hlavnímu chodu.

Samotná večeře se nesla v poklidném duchu – sýrová roláda, kterou Lukáš dělal teprve podruhé v životě, celkem chutnala, ale asi úplně nenadchla – sýrovou roládou už dnes nikdo příliš nepřekvapí, každý ji zná a každý je zvyklý připravit ji na svůj způsob.

Polévka byla hodně krémová, až příliš sytá, a zaujal termizovaný sýr, který do ní Lukáš přidal. U polévky se Lukáš přiznal, že on čte po večerech kuchařky a jeho žena detektivky – zajímavé!

Na hlavní chod se dámy těšily, že bude konečně kus masa, ale bylo to mleté maso zapečené pod bramborovou kaší, opět to bude pro někoho malinko zklamání. Mungo fazolky ale příjemně překvapí.

Podívejte se na netradiční zábavu:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.