Jo jo, když je někdo dominantní, zadělává si v Prostřeno! na průšvih

Prostřeno! - D2

Ve čtvrtek budeme opět v Liberci a po středečním večeru toho už o Bohumile (44) víme docela dost. Jenže její chování se ne každému zrovna líbilo. A klidně jí to vyčtou. Dívejte se ve čtvrtek od 17.50 na Primě na Prostřeno!

Potřetí vdaná Bohunka je matkou tří dětí a má vnuka v pěstounské péči. Včera se u stolu rozpovídala. „Holky mě berou možná jako herečku, ale já si tím peklem opravdu prošla,“ říká žena, která líčila své trápení s dětmi.

Mladším účastnicím bylo trapně, ale hostitelku, která kritiku moc nesnese a na všechno má odpověď a vlastní názor, to nemrzí. Ví, že „to musí ventilovat ven“, kdežto Martina to podle ní dusí a podle toho i včera vypadalo její vaření. Bude to dnes lepší? Úkol týdne byl už prozrazen, hostitelku by proto neměl zaskočit. „Přestože houby nejím, tak jim připravím smaženici,“ plánuje přejícně čtvrteční kuchařka.

Na předkrm je pomazánka s uzeným masem a vejci, kam prý mohlo klidně přijít více majonézy. Polévku z kvalitního lososa dělá poprvé, jaká bude? Opilá vepřová pečeně je zalitá červeným vínem, to ale nejde moc otevřít. Bohunka má problém… Maso je ve výsledku sušší, šťouchané brambory nic moc – a zase ty příbory! Liberecké ženy jsou roztržitost sama. Moučník „střecha“ je prý jako droga a zdá se, že Bohunce vůbec nejvíc chutnají vlastní jídla. V kuchyni si věří.

A jaká bude zábava po všech těch nářcích? Ta se Bohunce povedla! Mejdan s parukami plus zpěv plus hudba pobaví napříč generacemi:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!