Kde se v polévce v Prostřeno! vzaly podezřelé kuličky?

Kde se v polévce v Prostřeno! vzaly podezřelé kuličky?

„Myslím si, že jsem dobrá kuchařka a mohla bych i vyhrát,“ sebevědomě říká fotografka Bára, autorka moderního česko-italského menu.

„Mám velkou sílu,“ věří si šikovná dlouhovlasá kuchařka a maminka samoživitelka, a my jí to věříme. Bára totiž působí dojmem, že si ví rady. Troufne si na domácí ravioli – bude úspěšnější než včera Veronika se svými noky?

Bářiným trumfem by mohlo být i to, že přestože má malý byt, soupeři se u vkusně prostřeného stolu cítí příjemně a pohodlně. Ale do této idylky se vloudí první chloupek, Jitka je „cimprlich“ a nenechá si to pro sebe.

Jak se s chlupem hostitelka "popasovala"?

A to se nelíbí Veronice číslo dvě. Mirek mlčí a moc nedojídá – je to hra? Největší chválu sklidí středeční hlavní chod – líčka s kaší, i brownies s malinovým přelivem dopadnou na sto procent. Kolem stolu jsou samí pejskaři, snad nad chloupkem na kraji talíře přimhouří oko…

Jak to nakonec bylo s kuličkami?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.