Seriály a filmy

6. dubna 2016 19:00

Martina Čerňanská

Kdo nejde pro sprostá slova daleko? A komu se totálně vysmějou? Sledujte čtvrteční Prostřeno!

Klidná Eva se Radkovi také nezavděčí, hosty ale dostane svojí zábavou. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Eva z Litvínova je asi nejtišší členkou téhle ústecké partičky a doufá, že její večer proběhne ve větším klidu než ten včerejší, kdy Radek bouchal o sto šest u Renaty do stolu. A chvíli to tak i vypadá. Čtvrteční menu též obsahuje vepřové maso a vývar, šneci z listového těsta už na jídelníčku také byli. Po předkrmu následuje hovězí polévka, jen bez kapustiček a s nudlemi podávanými zvlášť. Na polévku se spíš snese chvála, poprvé není sladká, poučená hostitelka to již nepřeháněla s mrkví. Následují vepřové výpečky, bramborový knedlík a špenát, na tuhle klasiku se všichni docela těší, ale stejně si dochucují a tentokrát naštěstí mají čím. Radek ale stejně vybouchne a jeho počáteční dobrá nálada se vytratí jako pára nad hrncem. Prostě chlap má jiné chuťové buňky! „Tak si najděte chlapa nebo si najměte někoho, kdo vám bude vařit,“ navrhuje nevybíravě ženám, které žijí samy. A aby svým tvrzením dodal váhu, zase bouchá do stolu. Opravdu se proti němu ženy spikly jako harpyje, jak tvrdí? Radkovi se s vařením asi nikdo nezavděčí, u stolu rozdává recepty a o svých soupeřkách si myslí, že prostě neumějí vařit.

Hostitelka to s ním nemá lehké a v tomto případě opravdu platí „ještě, že je tady zábava…“ Hra na slepého farmáře totiž všechny pobaví, hlavně ale Radka…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.