Seriály a filmy

10. ledna 2017 19:00

Kluci vyzkouší pole dance neboli tanec u tyče! Komu jde nejlépe?

Prostřeno! - Tanec u tyče

REPRÍZA Mladý hostitel Honza (20) sice pozve kolegy ke kamarádce, ale prostředí i jídlo stojí za to, takže nikdo nelituje.

Honza svůj byt teprve dodělává, což se týká i kuchyňské linky a spotřebičů. Soupeře ale do svého bytu pozve, aby předvedl, že si nevymýšlí a nabídne náhradní řešení. Vezme kluky ke kamarádce do jejího luxusního domu, a protože mu počasí přeje, večeře se odehraje na terase velké zahrady. A šťastné je i moderní menu, které si Jan zvolil a překvapivě zvládl, i když tvrdí, že s vařením velké zkušenosti nemá. Bruschetta není složitá a důležitá je i prezentace jídla, což hostitel dokáže dobře.

Vaření u kamarádky v kuchyni

Hráškový krém je chutný, i když by mohl být možná ještě jemnější, ale všechny potěší opražená slanina, která druhý chod korunuje. Luxusní je také baby kuřátko s chutnou nádivkou, každý má pro sebe jeden kousek, přílohou je jen lehký míchaný listový salát, ozdobený jedlým květem. Pánové si mohou na vlastní kůži vyzkoušet pole dance, kamarádka má k dispozici správnou tyč, takže se všichni přesvědčí, že to není žádná „brnkačka“. To ale není hlavní zábava, tou budou míchané nápoje. Honza se pokoušel provozovat vlastní bar, takže o šejkru, ledu a koktejlech něco ví. Bohužel ale zapomněl na džus, takže musí docela improvizovat. Zvládne to se ctí? A co jeho malinový koláč? Bude důstojnou sladkou tečkou jeho vydařené večeře? Nejvíc brblá Roman, ale ostatní si pochutnají.

Baby kuře

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!