Seriály a filmy

6. října 2016 19:00

Markéta čelí podezření, že jí s vařením pomáhala maminka!

Zdravotní sestřička Markéta (18) myslí na všechno, možná ale moc tlačí na pilu. A kolegové ji podezírají, že jí s přípravou pomáhala maminka.

Čerstvě osmnáctiletá nadšená studentka zdravotnické školy Markéta by stejně jako ostatní ráda vyhrála. Poslední večeře, byť připravená pečlivě a zčásti předem, nepůjde jako po másle, u stolu se bude hodně kritizovat. Hostům se například nelíbí, že si Markéta předkrmovou sýrovou roládu připravila předem a trochu ji podezírají, že jí s jídlem pomohla ráno maminka.

Bude zajímavá kohoutí polévka

Předpřipravené jsou nudle, které plavou v kuřecím (vlastně kohoutím) vývaru, to platí i o příloze k hlavnímu chodu, širokých nudlích tagliatelle k řízku po milánsku v parmazánovém těstíčku. Markétka je na svůj věk překvapivě zkušená kuchařka a rádoby dokonalá hostitelka, která chce návštěvě zorganizovat čas, aby večírek hladce plynul a nikdo se u čekání na jídlo nenudil. Zábava, což je idylická projížďka kočárem ještě před hlavním chodem, kritiku trochu ukolébá. Stejně soupeře ještě čeká pár injekcí, měření tlaku a také palačinky s ovocem – zdravotnickou osvětu si budoucí sestřička Markéta prostě nemohla odpustit.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.