Musí být steak vždycky hovězí? Dozvíte se v Prostřeno!

V úterý nás pohostí učitelka mateřské školy Lucie (27), toho času na mateřské dovolené se svým synem. Jak se u ní budou ostatní bavit a co hlavně, bude jim chutnat? Dívejte se v úterý od 18 hodin na Primě!

Lucie nám, jak krásně umí malovat. Vaření jí také půjde pěkně od ruky, i když bude chvilkami celkem dost ve stresu, ale stejně jako předešlý den, i Lucie bude podávat předkrm bez příboru – a opět se to hostům nebude líbit.

Škoda, že se Lucie nepoučila z Michalova prvního večera, bude ji to rozhodně stát cenné body. Do šumavské bramboračky dá Lucie místo pravých lesních hub žampiony. Petr bude kvůli tomu rozhodně nespokojený a nezachrání to ani domácí majoránka, které v polévce pro někoho bude příliš.

Komu polévka nezachutná?

Na hlavní chod má být podle menu steak, ale protože Lucie nejí hovězí maso, rozvine se u stolu debata na téma „co je to steak“. Jiří s Petrem se shodnou na tom, že steak má být hovězí, podle Veroniky je ale steak paličkou nenaklepaný kus masa – když se naklepe, je to už „plátek“.

Má být tedy steak opravdu pouze hovězí?

K masu se podávala bramborová bylinková kaše, a zejména pánům příliš chutnat nebude, bylinek v ní na ně bude příliš. Jiří přiznal, že býval voják z povolání, a přidal hned zajímavou příhodu!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.