Seriály a filmy

3. února 2015 08:00

Gabriela Gabrielová

Petra se prozradila. Tvrdí, že nemá ráda sladké a vlastním se nacpe

Petra je první ze dvou půvabných blondýnek tohoto týdne a jistě splní představy, které člověk má o letuškách, respektive o jejich vzhledu. Povahově je Petra také moc milá a překvapí tím, že bude v kuchyni poměrně ve stresu, nicméně vše se jí opravdu bravurně povede. Dívejte se v úterý v 18.00.

Malý oříšek ale připraví Petra soutěžícím hned v podobě prvního chodu – bude totiž podávat grilovaný tataráček. Všem bude rozhodně velmi chutnat, Karolína si i oddychne, protože syrové maso by nesnědla, zato tento „karbanátek“ jí chutná moc. A že je to karbanátek, tak na tom se shodnou všichni Petřini hosté.

Dýňová polévka projde celkem hladce, ale menší dobrodružství Petra zažije u hlavního chodu – nezeptá se, jak propečený biftek si hosté přejí, a tak bude mít reklamaci od Svitlany, na kterou bude maso příliš syrové a Petra jí ho bude muset dopékat. Karolína prohlásí, že čekání na hostitelku, která dopékala Svitlaně maso, bylo „trapné“.

Jak se správně vyslovuje dezert cheese cake? A neříkala Petra v pondělí, že nemá ráda sladké a ovoce? Jak zareagoval pondělní Petrou kritizovaný Jiří? Podívejte se na video.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.