Proč se nikomu u středeční hostitelky v Prostřeno! nelíbilo?

Prostřeno! - Dům Jany budí rozpaky

Pětinásobná maminka Jana (38) šokuje bydlením, které by potřebovalo pořádnou rekonstrukci. Ostatním se u ní moc líbit nebude... Dívejte se ve středu od 7.50 na Primě na Prostřeno!

Zatím se všichni dobře baví a v úterý si navíc pošmákli, ve středu ale přijde studená sprcha. Hostitelka Jana nevěří, že by po tom, co předvedla Míša, mohla vyhrát. Je pesimistická a správně tuší, že příchozí budou kritizovat její bydlení.

Jana proto maluje čerta na zeď, i když jako kuchařka si stále věří. Zvítězí kuchařská praxe zkušené maminky, nebo hráčská dovednost, z níž ji podezírá Martin? Vyplní se hostitelčina temná předtucha? Spíš to druhé, i když úkol týdne jí zatím hraje do karet. Pak ale přijde šmejdění, kdy Míša je z plísně v ložnici v šoku natolik, že se jí u Jany ani nechce jíst.

Jak to Jana zvládne?

I Martin si myslí, že dům, který si žebrá o rekonstrukci, není vhodným prostředím pro podobný pořad. A pohled na kamna, dětskou postýlku z palet, ošoupané židle v pokojíčku zase zaujmou Katku a Irenu, která si ale uvědomuje, že je to „hodně o penězích“.

A ty by právě Jana potřebovala. Jak zaboduje její jídlo? Předkrm ve stylu salátu caprese je moc jednoduchý, domácí pečivo hutné tak, že prý připomíná vánočku. Dusno u stolu vzrůstá, Martin Janu kritizuje, proč kouří, když válčí s penězi?

Zachrání to brokolicová polévka?

Tu překvapivě všichni chválí. Hosté jí ale dostanou málo, protože „kdyby jim nechutnala, alespoň zbyde nějaká dětem“. Hlavní chod – fettuccini s kuřetem a smetanovou omáčkou je pro Martina opět „závodka“. A k mdlému jídlu ostrá kritika Janina bydlení. Není divu, že hostitelka nemá chuť na zábavu. Připadá si ponížená jako ještě nikdy a pláče… Dostane od každého jen tři body, jak se obává? Nebo víc? Moučník je totiž výborný… A co si to Martin odnáší z její ložnice?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!