Seriály a filmy

16. února 2017 19:00

Renata od Drahušky odmítne dokonce i přání k narozeninám!

Renata je zlikvidovaná - Prostřeno!

Benjamínek týdne Veronika (19) umí v kuchyni velmi příjemně překvapit a ohnivá show je důstojným završením celého týdne.

A konečně v pátek se u plotny představí nejmladší z olomoucké skupiny, středoškolská studentka Veronika. Poslední hostitelka stejně jako ostatní s napětím očekává, zda na večeři dorazí i Renata, která po včerejšku už nechce nikoho ani vidět. Ta sice přijde, ale dobrou náladou neoplývá, přestože má narozeniny. Odmítá komunikovat s Janou i Drahuškou, dokonce jim ani nepodá ruku. Nechá si Veronika zkazit svůj večírek? Přestože o sobě tvrdí, že kromě školy nejradši spí, něco od maminky v kuchyni pochytila.

Dýňová se zázvorem

Její menu také obsahuje kachní prsa, tentokrát bude kachna na hlavní chod, k ní bramborové špalíčky a červené zelí. A tiramisu podle originálního receptu by mohlo být završením celé povedené večeře, která začne docela riskantně – červenou řepou s kozím sýrem. Po předkrmu, který ale neskončí fiaskem, následuje dobrá dýňová polévka, což je velké kulinářské překvapení pro Jardu. Ten se v průběhu večera snaží znepřátelené tábory udobřit. Podaří se mu to? Zábavu určitě nezkazí hostitelka Veronika, která lépe, než se od ní očekávalo, splní výzvu. Předvede oblečená v plné hokejové výzbroji skákání na balonu, také má ještě v záloze báječnou ohnivou show na zahradě. A nezapomene ani na úkol týdne... Jak se to odrazí v bodování? Jana už hodně kritizuje, je ji hodně slyšet, což nevnímá jen nepřátelsky naladěná Renata, ale i ostatní.

Jana prý všemu rozumí

Kdo nakonec vyhraje krásných 60 000 korun? Bude výherce sám, nebo se bude muset o peníze dělit?

Sledujte premiérové Prostřeno! od 17.35 na Primě.