Tak to je vychytávka. Těstoviny se v Prostřeno! budou sušit na ramínku

Prostřeno - Opravdu budou domácí těstoviny?

Manažerka Nela (25), upatlaná od vaření, má ještě tepláky a hosté už klepou na dveře, jak tohle dopadne... Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Nela z Letňan chce na rozdíl od Marka soutěžit fér: „Neudělám ze sebe kreténa před celým národem kvůli 50 000!“ Dokáže si ale mladá projektová manažerka zorganizovat vlastní večer? Bohužel je pod tlakem, nevyspalá a má taky smůlu, přitom Nela určitě vařit umí, dokonce se pustí do vlastních těstovin a zvládne i náročný úkol týdne, kvůli němuž dokonce musí do lékárny pro injekci.

„Já jsem si ten večer představovala úplně jinak,“ přiznává. V malém bytě není uklizeno, což se hostům nelíbí, ani přivítání od vystresované hostitelky není nijak vřelé – tečou jí nervy a stále je v teplákách. Ale to nestačí – už je tu další katastrofa! Domácí tagliatelle, schnoucí na dveřích přes ramínko, což je takový Nelin zlepšováček, jsou na zemi! Kristýna se jednou otočí a pracně vyrobené nudle se válí na zemi.

I kdyby bylo boloňské ragú sebelepší, nikdo už si pastu nepřidá. Bude jí málo, stejně jako krému do malinového tiramisu – tady ale nášup nikdo nechce. Takhle si asi Nela na nová prsa nevydělá! A zábava? I ta se sype jak domeček z karet. Počítač stávkuje a ještě ke všemu vypadnou pojistky! Ovšem zábavou (škodolibou) je vlastně celý večírek…

Co se pokazilo na počítači?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!