Tohohle cholerika a nevychovance z Prostřeno! musíte vidět

Prostřeno! - Milan útočí

Večírek u Květy (52) poznamená mlčení, dusno, špatná nálada. Zkazí Milan Květě večeři? Dívejte se ve čtvrtek od 17.50 na Primě na Prostřeno!

Čtvrtá hostitelka si připravila menu s plněným rajčetem, domácí bramboračkou, hovězími líčky na víně a lívanečky s žahourem. Maruška Květu zklamala, protože se přidala k Milanově kritice. A Libor se podle Tomáše musí cítit hrozně po všech těch dnech, „kdy ho cizí chlap takhle ponižuje“.

Dnes si ale Libor, kterému normálně „všechno chutná“, protože si podle Milana nechce nikoho rozházet, moc nepochutná. Nejmladší soutěžící nesnáší rajčata a slizké věci, což je právě pro líčka dost charakteristické.

Polévka i hlavní líčka na víně jsou prý poněkud bez chuti, ale v omáčce zůstalo celé koření, což zase vadí Marii. Milan má navíc konspirační teorii. Libor je prý do pořadu nasazený. Je to mamánek, příliš mladý na to, aby mohl soutěžit, má jim prý škodit a je třeba si na něj dát pozor. Zajímavé…

Proč Milan Libora uráží?

„Kam jsem se to dostal?“ položí Milan řečnickou otázku a hostitelku tím docela urazí. Lívanečky v žahouru jsou prý „jako bahno, ale dobrý bahno“. Dlouhé čekání na úkol týdne probíhá v tichu, aby Milan raději nevystartoval.

„Atmosféra je taková divoká,“ popisuje Libor večer plný extrémů. Jako na houpačce. Diabetičce Květě není dobře a ke konci večeře je jí ještě hůř. Hostitelka smutně konstatuje, že všichni se až na Libora chovali jako dobytek. A zítra chce být „juniorovi“ oporou…

Co všechno Květu na Milanovi štve?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!