Tonda z Prostřeno! se teda nebojí. Vše, co vaří, vaří úplně poprvé!

Antonín se toho nebojí! Vyrazil do Prostřeno! s úmyslem vyhrát, ale žádné z jídel, které má v menu, ještě nikdy nevařil. Jak tohle jen dopadne... Malou nápovědu máte už tady v článku v bonusových videích, celou epizodu si pusťte ve středu v 18 hodin na Primě.

Tonda (23) pohostí své kuchařské soupeře v Domě na půli cesty, kde po odchodu z dětského domova prozatím bydlí – výhra by mu pomohla k novému bydlení, ale bude jeho výkon tím nejlepším celého týdne?

Rozhodně se na něm podepíše jeho velká nervozita. A protože si Tonda bude výsledků svého vaření vědom (vyvaří polévku, svíčkovou připálí), bude se neustále omlouvat – což je škoda, protože tím ostatním začne lézt malinko na nervy, a hlavně tak na všechny nedostatky svého vaření zbytečně upozorní.

Například úkol týdne – maďarský makový vánoční štrúdl – Tonda připraví tak, že těsto bude příliš vysoké, málo rozválené, a uvnitř tedy i syrové. „Čím jsi to válel, hasičákem?“ neodpustí si poznámku Ludva a zábava bude ve středu asi o něco výš než gastronomické zážitky.

Co se Antonínovi nepovedlo?

Podívejte se na Tondovo přiznání, co všechno vaří poprvé:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.