Tonda z Prostřeno! se teda nebojí. Vše, co vaří, vaří úplně poprvé!

Antonín se toho nebojí! Vyrazil do Prostřeno! s úmyslem vyhrát, ale žádné z jídel, které má v menu, ještě nikdy nevařil. Jak tohle jen dopadne... Malou nápovědu máte už tady v článku v bonusových videích, celou epizodu si pusťte ve středu v 18 hodin na Primě.

Tonda (23) pohostí své kuchařské soupeře v Domě na půli cesty, kde po odchodu z dětského domova prozatím bydlí – výhra by mu pomohla k novému bydlení, ale bude jeho výkon tím nejlepším celého týdne?

Rozhodně se na něm podepíše jeho velká nervozita. A protože si Tonda bude výsledků svého vaření vědom (vyvaří polévku, svíčkovou připálí), bude se neustále omlouvat – což je škoda, protože tím ostatním začne lézt malinko na nervy, a hlavně tak na všechny nedostatky svého vaření zbytečně upozorní.

Například úkol týdne – maďarský makový vánoční štrúdl – Tonda připraví tak, že těsto bude příliš vysoké, málo rozválené, a uvnitř tedy i syrové. „Čím jsi to válel, hasičákem?“ neodpustí si poznámku Ludva a zábava bude ve středu asi o něco výš než gastronomické zážitky.

Co se Antonínovi nepovedlo?

Podívejte se na Tondovo přiznání, co všechno vaří poprvé:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.